Like a Boss

Porada vedení

45–90 MINUT
6–10 LIDÍ

Připravte si témata a cíle, kterých chcete dosáhnout. Informujte účastníky předem, mluvte s nimi co nejotevřeněji – a snad se dočkáte produktivní diskuse.

Žádný lídr si nepřeje selhání na poradě vedení, tedy mezi elitou firmy. Na takový mítink je třeba kvalitní příprava.

Podle Kastnera je porada vedení největší zkouškou time managementu a efektivní komunikace. Bez přesně vymezeného časového rozsahu a programu se může taková schůze snadno změnit v nevázanou diskusi na jakékoliv téma.

Čtěte také
Proč si úspěšní lidé na poradu nikdy neberou telefon

„Je balzámem pro manažerskou duši býti přítomen na poradě v profesionální atmosféře bez zbytečných emocí, s pevným jednacím řádem a ve společné snaze nalézat rychle konstruktivní řešení prezentovaných problémů. Pomyslnou třešinkou na dortu je kvalitní zápis a efektivní distribuce úkolů,“ dodává Kastner.

Rada experta
V naší společnosti jsme zvolili Cisco Webex Teams řešení včetně jedinečného zařízení Cisco Webex Board a získali jsme obrovský benefit mobility a flexibility. Platforma Cisco Webex Teams umožňuje našemu vedení mít s sebou všechny informace, dokumenty, myšlenky a nápady, které řeší s kolegy před jednáním, a v rámci management mítinku je okamžitě promítnout bez nutnosti nosit s sebou počítač nebo zapínat projektor. Pouhým otevřením Webex Teams aplikace, nalezením daného tématu a okamžitým zobrazením dokumentů na velké obrazovce. Jednoduše je možné dokument případně upravit a okamžitě se posunout k jinému tématu. Bez jakýchkoliv prodlev. Vše vidí i vzdálení účastníci v aplikaci Webex Teams, ať už na mobilním zařízení, nebo desktopu, a mají možnost okamžitě reagovat, sdílet nebo dokreslovat schémata.

Kamil Brothánek
specialista na spolupráci
alefnula cisco
Zjistěte více